Wybrany wątek opinii
jestem pewien, że Seba manchester siedzi sobie spokojnie przed kompem na Zawadzie i pęka ze śmiechu, że tylu naiwnych nienawistników wpuścił w maliny, albo w kanał- do wyboru. Ha ha ha.
Do moderacji
Odpowiedz
1
2
nie sądzę. to typowy centuś z uk. sodówka uderzyła tylko z takim IQ i ortografią tylko przy taśmie się odnajduje.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0