UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
wole polskie gówno w polu nniz te wasze uk lepsze polskie gówno w polu niż fiołki w neapolu. pozdro dla seby z menczesteru.
wole polskie gówno w polu nniz te wasze uk lepsze polskie gówno w polu niż fiołki w neapolu. pozdro dla seby z menczesteru.