A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
A sebus tak bardzo chcial wszystkim zaimponowac, ze majac wykszt.podstawowe stoi na tasmie w UK...zrobil kariere o ktorej snil on i jego bliscy :p
@SebaManchester - Żal, nie "rzal".
Ciekawszych tematów to już nie ma, polecam gazetę F. a. k. t.
gość jest słynny. Na gazeta. pl już o tym trąbią;)
Chyba nie. Z opisu zdarzenia można wnioskować, że nawet jej nie spróbował :)
Cytat z filmu: "Jak bym chciał bez frytek, to bym chyba powiedział poproszę bez frytek, nie!"
Polska język, trudna język-co? Już od tego pobytu w UK, języka ojczystego i odmian zapomina. O ile się nie mylę a8 to zapewne audi. Najnowszego a8? Czy raczej najnowsza wieśniaku? Słoma z butów ci wystaje. Ha ha ha żadne cacko na kółkach p..niska ci niestety nie przedłuży a i oleju do głowy nie naleje. Nie- nikt ci nie zazdrości :)
@SebaManchester - Praca na tasmie. .. wow:) Zadna praca nie hanbi ale to szczyt twoich ambicji?? Chyba taak, w koncu na Audi kaska jest:)
Chyba PO, dostal golonke, a mialy byc osmiorniczki.
powinien również zapłacić za sprzątanie lokalu, za czyszczenie ubioru kelnerki, za zakłócenie porządku w lokalu, i na publiczne przeproszenie w prasie i lokalnej telewizji za wywołanie awantury i obrażenie kelnerki. To by była kara adekwatna do popełnionego świństwa.