UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@SebaManchester - Wielkie g. .. oo tam macie, nie możecie się z niczym wychylic i ujawnić żadnego majątku bo wam dodatki i socjale pozabieraja, a na taśmie se pracuj, bo na stanowisku nigdy niie będziesz w kraju