UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Mieszkam od 10 lat w UK ale bracie/siostro :) dzięki za ten komentarz. Jak się jest półgłówkiem to czy w Elblągu czy w UK to się nim pozostanie. A tekst o płaceniu w funtach mnie rozwalił :) Ale to dobrze że on i tacy jak on wyjechali :) przynajmniej Elbląg przez to piękniejszy. A nam nie przeszkadzają, za duże miasto, więc się tak w oczy nie rzucają. Straszni z nich hipokryci, jeśli nie potrafią docenić uprzejmości / obsługi w Elblągu. Może dlatego, że w UK jakoś trudno zjechać Hindusa w sklepie skoro obaj klient / sprzedawca ledwo mówią po angielsku ? Ja jestem w domu średnio 2 razy do roku i za każdym razem radość jest wielka, ze dookoła tyle normalnych ludzi. I nawet pijaczki na pigalaku takie swojskie. A wszystkim tym, którzy nigdy nie byli i znają UK tylko z opowieści - jesteśmy jednym z najinteligentniejszych, najlepiej wykształconych, najczystszych i najfajniejszych narodów na świecie - i nie dajcie sobie wmówić inaczej!!!

iliketrains