UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Przed chwila walnąłem podobny komentarz do twojego pod innym postem - zgadzam się. Nam nie przeszkadza się z takimi baranami męczyć w dużych miastach bo ich tu nie widać, niech nie wracają ...
iliketrains
Przed chwila walnąłem podobny komentarz do twojego pod innym postem - zgadzam się. Nam nie przeszkadza się z takimi baranami męczyć w dużych miastach bo ich tu nie widać, niech nie wracają ...
iliketrains