UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Przed chwila walnąłem podobny komentarz do twojego pod innym postem - zgadzam się. Nam nie przeszkadza się z takimi baranami męczyć w dużych miastach bo ich tu nie widać, niech nie wracają ...

iliketrains

Anuluj