74
04.07.2016

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
pozostała tylko nadzieja, ze tych dwóch nie mialo żadnych dzieci bo teraz ojca przez 10 lat nie będzie. Marnujcie swoje życie, ale nie innych.
Gosciowa (2016.07.05)

info

1  
  1
Się dopalaczami zajmijcie lepiej...
Piotr Ch (2016.07.05)

info

2  
  1
Już myślałem że w Elblągu nie ma myślących ludzi . Dzięki ci
(2016.07.05)
Tłuk tępy
(2016.07.05)
@mm263 - mogę przyjąć twoją propozycję kary w zamian za wolność tychże dwóch przyjemniaczków. (może być i bez wolności :D)
kitrajwkrzaki (2016.07.06)
Troche to chore, ze za taka ilosc poszlo siedziec tylko dwoch gosci. Nie wylapujcie pojedynczych, bo to nigdy sie nie skonczy. Tu trzeba rozbic cala grupe, ktora jest wieksza niz dwie osoby. .
Gosscc (2016.07.06)

info

0  
  0
ojjjj elbląskie ćpuny mają teraz ciężkie wakacje. .. .buahahahahahahaaaaa!!!!! Brawo Policja!!!!!
kiniaaaaaa (2016.07.07)

info

1  
  2
A chemiczne antydepresanty legalne na których zagraniczna firma zarabia na biednych Polakach... Śmierć konfidentom i wrogom narodu!
(2016.07.07)

info

1  
  1
Rychter i Banan padł na parę złotych
(2016.07.08)

info

0  
  1
wóda i tytoń dostępne zaś w sklepie, urzędnik jednak wie lepiej. ..
szimurina (2016.07.09)

info

0  
  0