UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
a dlaczego ja nie mogę zasadzić sobie takiej zwykłej, naturalnej ROŚLINY, a takie CIA (WSI?-Klewki?-co tam przylatywało poza talibami?) może produkować np. setki TON syntetycznego narkotycznego g. .na w Afganistanie (od inwazji USA eksport dragów z tego "kraju" wzrósł grubo ponad 1000%!!! -dane ONZ), Kolumbii itd. .. , które ląduje później w Europie całymi paletami w wojskowych samolotach, i staje się narzędziem geopolitycznej walki. ..