UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
jaka utylizacja????? co za bzdury tu pisza!!! kto by zutylizował 2 milony pln chyba jakis chory psychicznie. .zutylizuja moze kilo a reszta wroci do obiegu predzej czy pózniej, sami pala a innym niedadzą
jaka utylizacja????? co za bzdury tu pisza!!! kto by zutylizował 2 milony pln chyba jakis chory psychicznie. .zutylizuja moze kilo a reszta wroci do obiegu predzej czy pózniej, sami pala a innym niedadzą