UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

jaka utylizacja????? co za bzdury tu pisza!!! kto by zutylizował 2 milony pln chyba jakis chory psychicznie. .zutylizuja moze kilo a reszta wroci do obiegu predzej czy pózniej, sami pala a innym niedadzą


Anuluj