UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
...mysle ze nie ma co krecic nosami.Moim zdaniem jest OK , a tym ktorzy sa przeciw chcialbym przypomniec ze to w koncu za Wasze[ po czesci ] pieniazki i jezeli nie ma lepszego projektu to popierac zanim jakis biurokrata przy wladzy roztrwoni caly budget na bonusy lub lapowki.
Lysy