UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Każdy widzi na tym obrazku co chce, bo to zależy z której strony się patrzy. A własnie: gdzie jest front, gdzie główna fasada? Z której strony uroczyście ma wkraczać główny decydent? To jest niejasne, czyli coś z funkcją nie tak. Jak to się ma urzędnikom podobać, skoro taki tu bałagan?

Krystyn

Anuluj