UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

...mysle ze nie ma co krecic nosami.Moim zdaniem jest OK , a tym ktorzy sa przeciw chcialbym przypomniec ze to w koncu za Wasze[ po czesci ] pieniazki i jezeli nie ma lepszego projektu to popierac zanim jakis biurokrata przy wladzy roztrwoni caly budget na bonusy lub lapowki.

Lysy

Anuluj