UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

CZY TEN SEN BARBI RZECZYWIŚCIE MA POWSTAĆ? CZY NIE WYSTARCZY, ŻE JEST NA PAPIERZE? PO CO KOMU TAKI ZESTAW KLOCKÓW ( LEGO SĄ ZNACZNIE LEPSZE, ALE TAK SAMO KOLOROWE). BĘDZIE WESOŁO

ANDRZEJEK

Anuluj