56
21.04.2016

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Pokazcie twarz śmiecia żebym wiedział komu kopa zapier... na mieście
Polpol (2016.04.22)

info

10  
  0
głupków / piszących debilne komentarze, bo menel w parku to tez głupek / nie sieją, rodzą się sami
urdhgliurshgluwrzf (2016.04.22)
.. .kuzba ale szkoda a ja tak czesto bywam w parku z psem na spacerze, ze akurat mnie tam niebylo bo policja bylaby zbedna. .. rozszarpal bym gnoja na strzepy !!! poprostu bym go rozje. .. .. gdybym zobaczyl jak bije staruszke.
ZKS_ (2016.04.22)

info

5  
  1
A co z wersją mostu stałego z linia kolejki wąskotorowej do Krynicy i Piasków? Wysoki most to przy okazji świetny punkt widokowy!!! Parking z punktem gastronomicznym przy wjeździe na most to byłby HIT!!
(2016.04.22)

info

1  
  0
"Od prawie 60 lat mieszkam w Katach Rybackich. Przez ten okres widziałam, jak wielką potęgą jest natura, jak co roku w trakcie sztormów fale zabierają kawałek po kawałku wydmy. Po co kopać Mierzeję Wiślaną, po co ingerować w środowisko? Pomysł przekopu powinien umrzeć, dla dobra wszystkich mieszkańców".
(2016.04.22)
ty z przygłuuuupie z Kąt w szkole też pisałeś wypracowania nie na temat??
sdefan (2016.04.22)
Nie on był z pro nie dostał osmiorniczki na kolację i był zly
Jodel (2016.04.22)
szkoda takiego trzymać za frii w ciupie niech odpracuje np. w chospisjum
ksu (2016.04.22)

info

1  
  0
Na Zawadzie przechodnie sami obywatelsko zatrzymali takiego gogusia, dziś wieczorem.
okoniowaty (2016.04.22)

info

1  
  0
Tak jak niektórzy poprzednicy tak i JA się dołożę za informacje. Kto i Gdzie?
Ktoigdzie (2016.04.22)

info

0  
  0