A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Pokazcie twarz śmiecia żebym wiedział komu kopa zapier... na mieście
głupków / piszących debilne komentarze, bo menel w parku to tez głupek / nie sieją, rodzą się sami
.. .kuzba ale szkoda a ja tak czesto bywam w parku z psem na spacerze, ze akurat mnie tam niebylo bo policja bylaby zbedna. .. rozszarpal bym gnoja na strzepy !!! poprostu bym go rozje. .. .. gdybym zobaczyl jak bije staruszke.
A co z wersją mostu stałego z linia kolejki wąskotorowej do Krynicy i Piasków? Wysoki most to przy okazji świetny punkt widokowy!!! Parking z punktem gastronomicznym przy wjeździe na most to byłby HIT!!
"Od prawie 60 lat mieszkam w Katach Rybackich. Przez ten okres widziałam, jak wielką potęgą jest natura, jak co roku w trakcie sztormów fale zabierają kawałek po kawałku wydmy. Po co kopać Mierzeję Wiślaną, po co ingerować w środowisko? Pomysł przekopu powinien umrzeć, dla dobra wszystkich mieszkańców".
ty z przygłuuuupie z Kąt w szkole też pisałeś wypracowania nie na temat??
Nie on był z pro nie dostał osmiorniczki na kolację i był zly
szkoda takiego trzymać za frii w ciupie niech odpracuje np. w chospisjum
Na Zawadzie przechodnie sami obywatelsko zatrzymali takiego gogusia, dziś wieczorem.
Tak jak niektórzy poprzednicy tak i JA się dołożę za informacje. Kto i Gdzie?