A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
dajcie namiar zaplace kwota nie gra roli. pilne!zobaczycie PANSTWO jak sie postepuje z takim marginesem. jestem osoba bez skrupulow jesli chodzi o takie sprawy i sam wymierzam kary juz nie jeden ma glug wdziecznosci u BOGA ze zyje.
Ostatnio lazil tam nacpany chlopak ok 20l i wyludzal pieniadze, bly b nierzeczny do kobiet. .. W tym parku jest coraz niebezpieczniej. ..
Staruszke frajer kopnoł w twarz. Mogłes na mnie frajerze trafic. Często jeżdżę po Kajki rowerem ale o wczesniejszych godzinach. Bym ci dał takiego kopa że sąd by nie musiał już nad tobą debatowac
eEEEE ma ktoś dopa????
komentatorzy prawie wszyscy mają. ..
.. .a dlaczego ja go dzisiaj mijałem w parku ???