56
21.04.2016

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
dajcie namiar zaplace kwota nie gra roli. pilne!zobaczycie PANSTWO jak sie postepuje z takim marginesem. jestem osoba bez skrupulow jesli chodzi o takie sprawy i sam wymierzam kary juz nie jeden ma glug wdziecznosci u BOGA ze zyje.
konkretygosc (2016.04.22)

info

1  
  0
Ostatnio lazil tam nacpany chlopak ok 20l i wyludzal pieniadze, bly b nierzeczny do kobiet. .. W tym parku jest coraz niebezpieczniej. ..
EwaWroblewska (2016.04.22)

info

1  
  0
Staruszke frajer kopnoł w twarz. Mogłes na mnie frajerze trafic. Często jeżdżę po Kajki rowerem ale o wczesniejszych godzinach. Bym ci dał takiego kopa że sąd by nie musiał już nad tobą debatowac
(2016.04.23)

info

3  
  0
eEEEE ma ktoś dopa????
(2016.04.23)

info

0  
  0
komentatorzy prawie wszyscy mają. ..
(2016.04.24)

info

1  
  0
.. .a dlaczego ja go dzisiaj mijałem w parku ???
ZKS_ (2016.04.29)

info

0  
  0