Wybrany wątek opinii
Statystyczny wyborca PiS. Pewnie odebrał swoje 500+ i skonsumował.
Do moderacji
Odpowiedz
54
63
widzisz gościu to peło naprodukowało takich przestępców
Do moderacji
Odpowiedz
8
3
albo jesteś kłamczuchem, albo prowokatorem. Całkowicie mijasz się z rzeczywistością, to właśnie wśród przestępców PO ma największy elektorat i tych osadzonych i tych, którzy czekają na osądzenie. Wystarczy sprawdzić jakie były wyniki głosowań np. w zakładach karnych. A co do tych "odebranych" 500 zł to też twoja diagnoza jest całkowicie g. .. .. a, bandyta ma zaledwie 22 lata i bardzo mało prawdopodobne że ma dziecko. No i na koniec powiem że twój wpis jest na poziomie (też jest to swego rodzaju bandytyzm) czynu tego bandziora, który pobił 83 letnią kobietę.
Do moderacji
Odpowiedz
12
4
głupków / piszących debilne komentarze, bo menel w parku to tez głupek / nie sieją, rodzą się sami
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
Nie on był z pro nie dostał osmiorniczki na kolację i był zly
Do moderacji
Odpowiedz
0
0