UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
.. .kuzba ale szkoda a ja tak czesto bywam w parku z psem na spacerze, ze akurat mnie tam niebylo bo policja bylaby zbedna. .. rozszarpal bym gnoja na strzepy !!! poprostu bym go rozje. .. .. gdybym zobaczyl jak bije staruszke.
ZKS_