Napad w parku Kajki

56
21.04.2016
Napad w parku Kajki
fot. policja
Policjanci z prewencji zatrzymali 22-letniego mężczyznę, który zaatakował w parku starszą kobietę. Mężczyzna był agresywny i dziwnie pobudzony. Na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe, które udzieliło kobiecie pierwszej pomocy. Sprawcę zatrzymano zaraz po zdarzeniu. Trafił do policyjnego aresztu.
Była godz. 13.10, gdy oficer dyżurny elbląskiej komendy otrzymał zgłoszenie o agresywnym młodym mężczyźnie, który w parku Kajki przy ul. Piłsudskiego miał zaczepiać spacerujące tam osoby. Jak się okazało, młody mężczyzna ubrany w czerwoną kurtkę bez powodu kopnął w twarz jedną ze spacerujących tam starszych kobiet. 83-latka przewróciła się. W jej obronie miał stanąć jeden z przechodniów. Sprawca wtedy uciekł parkową alejką. Oficer dyżurny policji wysłał na miejsce trzy patrole prewencji. Jeden z nich zauważył opisywanego mężczyznę (miał on na sobie czerwoną kurtkę). Policjanci zatrzymali go. 22-latek był pobudzony i agresywny. Funkcjonariusze obezwładniając go, założyli mu na ręce kajdanki, chwilę później przewieziono go do policyjnego aresztu. Badanie alkotestem wykazało u niego 1,5 promila alkoholu w organizmie. Gdy wytrzeźwieje, zostanie przesłuchany.
   
podkom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Na pręgierz!
napoleon (2016.04.21)

info

64  
  0
powinien od razu dostać wpieprz od Policjantów i z gnojem prosto do pierdla w kamieniołomach Zasraniec
kki (2016.04.21)

info

11  
  0
Statystyczny wyborca PiS. Pewnie odebrał swoje 500+ i skonsumował.
(2016.04.21)
Gdyby to była moja matka to nożem do tapet wyciąłbym mu zwieracz odbytu i wsadził na rękę jak bransoletke.
Matys1 (2016.04.21)

info

47  
  3
Na świerkowej pełno tego a policji jak na lekarstwo
23 (2016.04.21)

info

32  
  3
Ja pierdzielę, uderzyć staruszkę!!! Mam ogromną nadzieję, że trafi do pudła i pójdzie informacja co te ścierwo zrobiło!!!
KKKKK1 (2016.04.21)

info

6  
  0
dzisiaj w południe wielu raczyło się piwkiem na ławeczkach w tym parku. Sklep blisko.
Eeeeee (2016.04.21)
o milicjantów, macie teraz swoe 5 minut, a wiec jazda
chryniu (2016.04.21)

info

1  
  2
Napadl 3 kobiety!!! jedna z nich byla moja mama! krzyczala o pomoc , malo reakcji wsrod duzej liczby przechodni w parku:-( Skopal moja mame , wystraszony krzykiem pobiegl dalej , gdzie napadl starsza kobiete , skopal i dalej juz panstwo wiedza...
adriana8 (2016.04.21)

info

27  
  1
Zutylizować śmiecia! Pić też trzeba umieć!
(2016.04.21)

info

34  
  0