A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Piwa nie wypije ale też dam
te komentarze, to nawet nie są śmieszne, są tak beznadziejne jak autorzy.
A Ty co rodzina tego prostaka czy lewak, który uważa że 6 miesięcy więzienia będzie wystarczająca zamiast 10 lat?
zawodnik, nie dość że napadł kobiete to jeszcze niwinną staruszkę-łomot już w radiowozie powinien za to dostać
tępy ch''j
i tak mu nic poza mandatem nie zrobią, pouczenie może kurator, za tyle co napsuł ludziom nerwów to mało, ale jest można powiedzieć bezkarny a takich sytuacji będzie więcej, bo chuligaństwo będzie zachęcane przez władze bezkarnością
Ot bohater. ..
To był ewidentnie bojowiec Antoniego M.
Mieszkam blisko z okna widze codziennie tych pijacych i zalatwiajacych potrzeby w krzakach gdzie sa patrole
Mieszkam blisko z okna widze codziennie tych pijacych i zalatwiajacych potrzeby w krzakach gdzie sa patrole
Akórat za to należy się w pier... na komendzie i to ostry!