56
21.04.2016

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Piwa nie wypije ale też dam
(2016.04.21)
te komentarze, to nawet nie są śmieszne, są tak beznadziejne jak autorzy.
(2016.04.21)
A Ty co rodzina tego prostaka czy lewak, który uważa że 6 miesięcy więzienia będzie wystarczająca zamiast 10 lat?
Spacerzak (2016.04.21)
zawodnik, nie dość że napadł kobiete to jeszcze niwinną staruszkę-łomot już w radiowozie powinien za to dostać tępy ch''j
RafałPe (2016.04.22)

info

5  
  0
i tak mu nic poza mandatem nie zrobią, pouczenie może kurator, za tyle co napsuł ludziom nerwów to mało, ale jest można powiedzieć bezkarny a takich sytuacji będzie więcej, bo chuligaństwo będzie zachęcane przez władze bezkarnością
wujek (2016.04.22)

info

3  
  0
Ot bohater. ..
buku (2016.04.22)

info

1  
  0
To był ewidentnie bojowiec Antoniego M.
(2016.04.22)
Mieszkam blisko z okna widze codziennie tych pijacych i zalatwiajacych potrzeby w krzakach gdzie sa patrole
d z ul falata (2016.04.22)
Mieszkam blisko z okna widze codziennie tych pijacych i zalatwiajacych potrzeby w krzakach gdzie sa patrole
d z ul falata (2016.04.22)
Akórat za to należy się w pier... na komendzie i to ostry!
doracta (2016.04.22)

info

5  
  0