UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A co z wersją mostu stałego z linia kolejki wąskotorowej do Krynicy i Piasków? Wysoki most to przy okazji świetny punkt widokowy!!! Parking z punktem gastronomicznym przy wjeździe na most to byłby HIT!!


Anuluj