25
05.04.2016

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Wczoraj też policja stała na Aleja Piłsudskiego radiowóz widoczny a ludzie jadą jak by klapki mieli na oczach pewnie trochę nałapali i bardzo dobrze.
Olcha46 (2016.04.05)
A gdzie mośku jest napisane że go olali? Jakby ich nie złapali to byś pisał że niepotrzebnie czas tracili skoro mu się nic nie stało... Graj w grę i nie przejmuj się realem...
kup maść na wiesz co (2016.04.05)
a gdzie mośku jest napisane że mu pomogli ?
skończpodastawówkę (2016.04.05)

info

1  
  1
Gdyby nie miał powodu, nie uciekałby. Dowalić mu wyrok maksa. A ci, co z nim jechali, to też niezłe durnie.
mm263 (2016.04.05)

info

9  
  0
Chory i samotny jesteś napewno wpisy osoby umysłowo chorej nic o życiu nie wiedzącym bezrobotny
Do Gość (2016.04.05)

info

4  
  1
Tez tego psychicznie chorego obserwuje od dłuższego czasu napewno ma coś z bania
Do Gość (2016.04.05)

info

3  
  0
Roweru nie masz nawet a sie wypowiadasz gosc
Do Gość (2016.04.05)

info

0  
  0
Poczytajcie te komentarze i będziecie wiedzieć dlaczego w Polsce jest tyle wypadkow i śmierci na drodze .Przecierz to sami kretyni którzy ze wszystkigo maja beke.Moze wam taki idiota kiedyś kogoś z rodziny przejedzie to zrozumiecie wtedy
Andy12 (2016.04.05)

info

4  
  1
moze rowerzysta był odurzony nowymi dopalaczami?????
(2016.04.05)

info

3  
  2
Wczoraj stali z suszarką przy ul. Piłsudskiego na trawniku.
(2016.04.05)