Wybrany wątek opinii
Wczoraj też policja stała na Aleja Piłsudskiego radiowóz widoczny a ludzie jadą jak by klapki mieli na oczach pewnie trochę nałapali i bardzo dobrze.
Do moderacji
Odpowiedz
13
1
Wczoraj stali z suszarką przy ul. Piłsudskiego na trawniku.
Do moderacji
Odpowiedz
3
1