Wybrany wątek opinii

Wczoraj też policja stała na Aleja Piłsudskiego radiowóz widoczny a ludzie jadą jak by klapki mieli na oczach pewnie trochę nałapali i bardzo dobrze.
Olcha46 (2016.04.05)
Wczoraj stali z suszarką przy ul. Piłsudskiego na trawniku.
(2016.04.05)
Powrót do komentarzy