UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Poczytajcie te komentarze i będziecie wiedzieć dlaczego w Polsce jest tyle wypadkow i śmierci na drodze .Przecierz to sami kretyni którzy ze wszystkigo maja beke.Moze wam taki idiota kiedyś kogoś z rodziny przejedzie to zrozumiecie wtedy

Andy12