Podczas ucieczki przed policją potrącił rowerzystę

25
05.04.2016
Podczas ucieczki przed policją potrącił rowerzystę
Tą hondą uciekał 20-latek (fot. KMP Elbląg)
Dzisiaj około godziny 10 policjanci ścigali po ulicach Elbląga kierowcę hondy accord, który nie zatrzymał się do rutynowej kontroli. Podczas ucieczki 20-letni mężczyzna potrącił rowerzystę. Sprawca trafił już do aresztu.
Aleja Piłsudskiego, godz. 10.25. Policyjny patrol próbuje zatrzymać do rutynowej kontroli wiśniową hondę accord, którą jechało trzech młodych mężczyzn. Kierowca jednak nie reaguje na sygnały, więc policjanci ruszają w pościg. Honda ucieka ul. Szucha i Broniewskiego, po drodze potrącając rowerzystę. Na ulicy Rydla mężczyźni porzucają samochód i dalej uciekają pieszo.
   - Policjanci szybko zatrzymali całą trójkę. Okazało się, że kierowcą był 20-letni mężczyzna, który ma sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Trafił do policyjnego aresztu – informuje Jakub Sawicki z zespołu prasowego Komendy Miejskiej Policji w Elblągu. - Szukamy rowerzysty, który został potrącony przez kierowcę hondy, wiemy że nie odniósł obrażeń. Będziemy przesłuchiwać też świadków tego zdarzenia.
   Kierowcy hondy grozi do 5 lat więzienia, samochód został odholowany na policyjny parking. Nie jest własnością zatrzymanego 20-latka.
   
RG

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
śmieć
zssypt (2016.04.05)

info

32  
  1
rowerzyście nic się nie stało więc mu to zwisa i powiewa. Nie będzie pchać się na godzinne przesłuchania i marnowanie czasu na głupie wezwania
rowerzysta (2016.04.05)

info

17  
  10
Gdyby nie scigali to nic by sie nie stalo.
xeopo (2016.04.05)
Swoją drogą jakie to potrącenie skoro nic się rowerzyście nie stało ? Wyczuwam tu parcie na szkło. Może tych co to opisali zapiszcie do tańca z gwiazdami albo do innego show z SMSami.
(2016.04.05)
Rowerzysta widocznie doznał szoku i wydarł na Modrzewinę
(2016.04.05)
Taniec z gwiazdami to powinni zrobic temu gnojowi. Mieszkam niedaleko i mój syn się bawi na osiedlu. Przecież mógł rozjechać dziecko.
cichy1234 (2016.04.05)
wywiesić jego zdjęcia na mieście i wrzucić link do neta z jego buzią!!!!
(2016.04.05)

info

25  
  2
Wiecej takich akcji.Posrancy biora niewiadomo skad stare strucle i swiruja jaki to z niego drajwer.Dobrze sie stalo iz rowerzysta nieucierpial.
Postronna (2016.04.05)

info

25  
  1
dobre. .. .ale sie usmiałem.
(2016.04.05)
a potem zmarł w konwulsjach pod jakimś drzewem. policja powinna go zatrzymac i do lekarza na obserwację
(2016.04.05)