Wybrany wątek opinii

A gdzie mośku jest napisane że go olali? Jakby ich nie złapali to byś pisał że niepotrzebnie czas tracili skoro mu się nic nie stało... Graj w grę i nie przejmuj się realem...
kup maść na wiesz co (2016.04.05)
Powrót do komentarzy