UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Poczytajcie te komentarze i będziecie wiedzieć dlaczego w Polsce jest tyle wypadkow i śmierci na drodze .Przecierz to sami kretyni którzy ze wszystkigo maja beke.Moze wam taki idiota kiedyś kogoś z rodziny przejedzie to zrozumiecie wtedy

Andy12

Anuluj