UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Poczytajcie te komentarze i będziecie wiedzieć dlaczego w Polsce jest tyle wypadkow i śmierci na drodze .Przecierz to sami kretyni którzy ze wszystkigo maja beke.Moze wam taki idiota kiedyś kogoś z rodziny przejedzie to zrozumiecie wtedy
Andy12