UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wczoraj też policja stała na Aleja Piłsudskiego radiowóz widoczny a ludzie jadą jak by klapki mieli na oczach pewnie trochę nałapali i bardzo dobrze.

Olcha46

Anuluj