UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wczoraj też policja stała na Aleja Piłsudskiego radiowóz widoczny a ludzie jadą jak by klapki mieli na oczach pewnie trochę nałapali i bardzo dobrze.
Olcha46
Wczoraj też policja stała na Aleja Piłsudskiego radiowóz widoczny a ludzie jadą jak by klapki mieli na oczach pewnie trochę nałapali i bardzo dobrze.
Olcha46