A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
lisek walił tam parówki
Wielka gangsterka paru chudych lbow co sie panoszyc zaczelo.
A co to dzisiaj na mickiewicza sie dzialo? Policja i ambulans? Kolejne potrącenie na pasach???
Ja bym kibicował gościom w dresach i z bejsbolami, bo ja też sportowiec.
Czemu Wszyscy tacy w mordzie cwani, podjec jeden z drugim na sloneczna i Powiec to kibicowi w twarz albo jak dasz rade to wal go do wora hehe w elblagu widze Tylko 2 zawodnikow ktorzy by go uwalili wiec zamknac mordy.
Kibic cala warszawa jest za toba, PAMIETAJ !!!!
Gamoniu kibic moze i go zna ale nigdy by sie znim nie wypuscil, jeszcze na nowa holandie chyba na ryby.
Wsiowa gangsterka, kibic ma nowego pupila wykrecony gorzej od niego
a dziękuje.
Pewnie nie chcieli płacić haraczu