55
01.04.2016

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
lisek walił tam parówki
ssak (2016.04.01)

info

2  
  0
Wielka gangsterka paru chudych lbow co sie panoszyc zaczelo.
poinformowany (2016.04.01)

info

3  
  2
A co to dzisiaj na mickiewicza sie dzialo? Policja i ambulans? Kolejne potrącenie na pasach???
(2016.04.01)

info

0  
  0
Ja bym kibicował gościom w dresach i z bejsbolami, bo ja też sportowiec.
(2016.04.01)
Czemu Wszyscy tacy w mordzie cwani, podjec jeden z drugim na sloneczna i Powiec to kibicowi w twarz albo jak dasz rade to wal go do wora hehe w elblagu widze Tylko 2 zawodnikow ktorzy by go uwalili wiec zamknac mordy.
(2016.04.01)
Kibic cala warszawa jest za toba, PAMIETAJ !!!!
(2016.04.01)

info

2  
  13
Gamoniu kibic moze i go zna ale nigdy by sie znim nie wypuscil, jeszcze na nowa holandie chyba na ryby.
(2016.04.01)
Wsiowa gangsterka, kibic ma nowego pupila wykrecony gorzej od niego
(2016.04.01)

info

4  
  2
a dziękuje.
hubabuba (2016.04.02)

info

1  
  0
Pewnie nie chcieli płacić haraczu
Jacenty123 (2016.04.02)

info

2  
  0