UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Czemu Wszyscy tacy w mordzie cwani, podjec jeden z drugim na sloneczna i Powiec to kibicowi w twarz albo jak dasz rade to wal go do wora hehe w elblagu widze Tylko 2 zawodnikow ktorzy by go uwalili wiec zamknac mordy.