55
01.04.2016

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Ale Kibic i tak ma cały czas najlepszy preparat
nosu (2016.04.02)

info

1  
  0
nareszcie w tym nudnym jak piz*a mieście coś sie dzieje
dzejdzejzatorze (2016.04.02)

info

3  
  1
szefciu rozjedzie ich walcem
(2016.04.02)

info

1  
  1
ave kibic
(2016.04.02)

info

1  
  0
Kibic to ten co mu antyterrorka wpadła do chaty kilka lat temu (jest nawet filmik z akcji na YT). Znaleźli u niego sporo farmaceutyków i gnata z zapasem amunicji. I ile za to odsiedział? Bodajże 1,5 lub 2 lata. Także ludziska załatwiajcie sobie śmiało klamki, w razie wpadki może i nawet tylko na zawiasy się załapiecie.
Fajnemamyprawo (2016.04.02)

info

3  
  1
krok krokowi oka nie wykole. to są jakieś porachunki, sami sobie wyznaczają sprawiedliwość w mysl zasady co ma wisieć nie utonie a sprawiedliwości musi się stać zadość.
wrak (2016.04.02)

info

4  
  0
Ah... zawsze marzylam by poznac takiego niegrzecznego chłopaka. Być taką uległą dziewczynką takiego pana. Gangsterzy mnie strasznie kręcą.
kobietatakajakja (2016.04.02)

info

3  
  3
Kolego akurat Pan przepiorek ma Duże jaja jak ma swoją wielkość ;)
Rolnik wertewwrgdbshhwhducu (2016.04.02)
Do @kobietatakajakja- Nawet nie wiesz co Ty gadasz. Wiele kobiet u boku gangsterów źle kończy. Poza tym takim byś się długo nie nacieszyła bo wiadomo gdzie oni sami szybko kończą. No i zapomnij, że u boku takiego byłabyś "tą jedyną".
facettakijakja (2016.04.02)

info

2  
  1
A mozna na beat at home postawic kto wygra szefler czy kibic? A co u kacpra i robaka?
Wiwiwwi (2016.04.02)

info

3  
  1