A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Ale Kibic i tak ma cały czas najlepszy preparat
nareszcie w tym nudnym jak piz*a mieście coś sie dzieje
szefciu rozjedzie ich walcem
ave kibic
Kibic to ten co mu antyterrorka wpadła do chaty kilka lat temu (jest nawet filmik z akcji na YT). Znaleźli u niego sporo farmaceutyków i gnata z zapasem amunicji. I ile za to odsiedział? Bodajże 1,5 lub 2 lata. Także ludziska załatwiajcie sobie śmiało klamki, w razie wpadki może i nawet tylko na zawiasy się załapiecie.
krok krokowi oka nie wykole. to są jakieś porachunki, sami sobie wyznaczają sprawiedliwość w mysl zasady co ma wisieć nie utonie a sprawiedliwości musi się stać zadość.
Ah... zawsze marzylam by poznac takiego niegrzecznego chłopaka. Być taką uległą dziewczynką takiego pana. Gangsterzy mnie strasznie kręcą.
Kolego akurat Pan przepiorek ma Duże jaja jak ma swoją wielkość ;)
Do @kobietatakajakja- Nawet nie wiesz co Ty gadasz. Wiele kobiet u boku gangsterów źle kończy. Poza tym takim byś się długo nie nacieszyła bo wiadomo gdzie oni sami szybko kończą. No i zapomnij, że u boku takiego byłabyś "tą jedyną".
A mozna na beat at home postawic kto wygra szefler czy kibic? A co u kacpra i robaka?