55
01.04.2016

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
którzy są dobrzy a którzy źli, bo nie wiem komu kibicować.
(2016.04.01)
Kto sieje wiatr zbiera burzę.
niedlagłupoty (2016.04.01)

info

4  
  0
wiadomo, w mieście to sie dzieja jak na sensacyjnym filmie a u nas w Łęczu tylko Kubusia zwineli za starą piłe http://www.portel.pl/artykul.php3?i=89090#addCommDiv
(2016.04.01)

info

0  
  1
Perima Aprilis
(2016.04.01)

info

0  
  1
Napewno nie właściciele sklepu !! Do wora z nimi
gosc1 (2016.04.01)
takie są skutki picia wódki
(2016.04.01)

info

2  
  1
gangsterka elbląska reaktywacja
(2016.04.01)

info

4  
  1
O kilka lat za póżno. Dokładnie, kto sieje wiatr zbiera burzę.
BRONATALERZOWA (2016.04.01)

info

4  
  0
to jest początek słonecznej a nie koniec
(2016.04.01)
drugi raz w bialy dzień i policja nie potrafi / nie chce zalatwić tematu
(2016.04.01)

info

5  
  0