A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
którzy są dobrzy a którzy źli, bo nie wiem komu kibicować.
Kto sieje wiatr zbiera burzę.
wiadomo, w mieście to sie dzieja jak na sensacyjnym filmie a u nas w Łęczu tylko Kubusia zwineli za starą piłe http://www.portel.pl/artykul.php3?i=89090#addCommDiv
Perima Aprilis
Napewno nie właściciele sklepu !! Do wora z nimi
takie są skutki picia wódki
gangsterka elbląska reaktywacja
O kilka lat za póżno. Dokładnie, kto sieje wiatr zbiera burzę.
to jest początek słonecznej a nie koniec
drugi raz w bialy dzień i policja nie potrafi / nie chce zalatwić tematu