UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czemu Wszyscy tacy w mordzie cwani, podjec jeden z drugim na sloneczna i Powiec to kibicowi w twarz albo jak dasz rade to wal go do wora hehe w elblagu widze Tylko 2 zawodnikow ktorzy by go uwalili wiec zamknac mordy.