Bandyci w kominiarkach zdewastowali sklep

55
01.04.2016
Bandyci w kominiarkach zdewastowali sklep
Wczoraj (31 marca) po godz. 16 do sklepu spożywczego przy ul. Słonecznej weszło kilku zamaskowanych mężczyzn uzbrojonych w kije bejsbolowe. Zdemolowali sklep, a następnie odjechali z miejsca zdarzenia samochodem. Nic nie ukradli, a z nieoficjalnych informacji wynika, że były to porachunki. Wczorajsze zdarzenie ma mieć związek z zajściem, do którego doszło kilka dni temu na stacji paliw Shell. Trwa policyjne dochodzenie w tej sprawie.
Wczoraj po godz. 16 do jednego ze sklepów przy ul. Słonecznej weszło 4-5 zamaskowanych mężczyzn. Kijami bejsbolowymi zdewastowali wnętrze lokalu, a następnie go opuścili, wsiedli do samochodu i odjechali. Ze sklepu nic nie zginęło, pracownicy nic się nie stało.
   - W kasie było zaledwie 30 zł - dodaje podkom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu. - Napastnicy po prostu zdewastowali sklep. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.
   Z naszych informacji wynika, że jest ono powiązane z zajściem, do jakiego doszło 22 marca na stacji paliw Shell. Tam nieustaleni sprawcy zniszczyli mercedesa - przebili opony w aucie, obili karoserię, potłukli szyby. Pobili również kierowcę, który ostatecznie trafił do szpitala.
   Policja nie chce mówić o szczegółach śledztwa.
   
A

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Kurde w biały dzień, no ale w takiej sytuacji jest raczej pełno świadków co widzieli chociażby numery rejestracyjne
(2016.04.01)

info

21  
  0
Zatrzymac wywiesc za miasto dac im sprzet i niech sie sami powybijaja
(2016.04.01)

info

17  
  2
porachunki elbląskiego tępego bydła
milin (2016.04.01)

info

7  
  1
porachunki elbląskiego tępego by. ła, za parę dni zobaczymy jak ich prowadzą skutych w małymi główkami w kapturkach wciśniętymi miedzy trzęsącymi się osranymi ze strachu nózkami
zssypt (2016.04.01)

info

24  
  3
tiaaa jasne, o godz. 16 w takim sklepie tylko 30zł w kasie? Coś czuję że Policja dzisiaj robi nas w balona;)
czyttttttaj (2016.04.01)

info

7  
  7
No w sklepie na slonecznej jest normalka ze nie ma grubych pieniędz. Czlowiek nawet jak idzie z biolonem 50 zl i robi zakupy za ponad 20 zl nigdy nie mają wydac ze czlowiek musi leciec do zabki rozmienic pieniądze. Bo caly czas szefostwo bierze pieniądze
(2016.04.01)

info

14  
  1
Prima aprlis. Hehehe
xeopo (2016.04.01)

info

1  
  7
Jaki to byl sklep? obok zabki, borys czy kozlak ?
ciekawa4e3wq423q4 (2016.04.01)
Bociany
Hitman 9998 (2016.04.01)
ten przy serwisie AGD już przy Traugutta
karolinaka (2016.04.01)