Wybrany wątek opinii
którzy są dobrzy a którzy źli, bo nie wiem komu kibicować.
Do moderacji
Odpowiedz
13
0
Napewno nie właściciele sklepu !! Do wora z nimi
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
Ja bym kibicował gościom w dresach i z bejsbolami, bo ja też sportowiec.
Do moderacji
Odpowiedz
3
3
Czemu Wszyscy tacy w mordzie cwani, podjec jeden z drugim na sloneczna i Powiec to kibicowi w twarz albo jak dasz rade to wal go do wora hehe w elblagu widze Tylko 2 zawodnikow ktorzy by go uwalili wiec zamknac mordy.
Do moderacji
Odpowiedz
2
12