Wybrany wątek opinii

którzy są dobrzy a którzy źli, bo nie wiem komu kibicować.
(2016.04.01)
Napewno nie właściciele sklepu !! Do wora z nimi
gosc1 (2016.04.01)
Ja bym kibicował gościom w dresach i z bejsbolami, bo ja też sportowiec.
(2016.04.01)
Czemu Wszyscy tacy w mordzie cwani, podjec jeden z drugim na sloneczna i Powiec to kibicowi w twarz albo jak dasz rade to wal go do wora hehe w elblagu widze Tylko 2 zawodnikow ktorzy by go uwalili wiec zamknac mordy.
(2016.04.01)
Powrót do komentarzy