Uszkodził auto, ale na koncie miał też inne czyny
(fot. KMP Ellbląg)
Policjanci z prewencji zatrzymali 23-letniego mieszkańca Tolkmicka po tym, jak wywołał awanturę w grupie siedzących przy ognisku osób. Mężczyzna został przywieziony do elbląskiej komendy i przebadany na zawartość alkoholu. Wynik badania to 2 promile alkoholu w organizmie.