Uszkodził auto, ale na koncie miał też inne czyny

18
20.03.2016
Uszkodził auto, ale na koncie miał też inne czyny
(fot. KMP Ellbląg)
Policjanci z prewencji zatrzymali 23-letniego mieszkańca Tolkmicka po tym, jak wywołał awanturę w grupie siedzących przy ognisku osób. Mężczyzna został przywieziony do elbląskiej komendy i przebadany na zawartość alkoholu. Wynik badania to 2 promile alkoholu w organizmie.
Samo zdarzenie, które byłą przyczyną policyjnej interwencji, miało miejsce w nocy w Tolkmicku. Do grupy osób, które siedziały przy ognisku, przyjechał 23-latek. Najpierw brawurowo rozpędził swojego vw golfa, by chwilę później nie zapanować nad autem. W wyniku tego otarł się o inny zaparkowany tam samochód. Doszło do kłótni pomiędzy 23-latkiem a innymi osobami. Gdy sprawca kolizji usłyszał, że wzywana jest policja, wsiadł do samochodu i odjechał. Policjanci przyjechali na miejsce i o całej sytuacji dowiedzieli się z relacji świadków. Po chwili jeżdżąc ulicami Tolkmicka natknęli się na opisywane auto oraz wskazanego 23-latka.
   Po wylegitymowaniu okazało się, że mężczyzna do listopada 2021 posiada sądowy zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów, a jego auto nie ma ważnego badania technicznego ani ubezpieczenia. Mężczyzna został zabrany do komendy w Elblągu. Tam poddano go badaniu na zawartość alkoholu. Wynik -  2 promile alkoholu w organizmie. Teraz 23-latek odpowie za niestosowanie się do orzeczeń sądu, jazdę autem pod wpływem alkoholu oraz uszkodzenie innego pojazdu. Może mu grozić kara do 5 lat pozbawienia wolności.
   
podkom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Posadzić gnoja na 5 lat i będzie git, przynajmniej przez ten czas.
katnapijaków (2016.03.20)
No i o co ta afera? Przecież facet był pijany, czyli nie wiedział, co robi i jest niewinny.
(2016.03.20)

info

3  
  8
Zabrać samochod i pracę społeczne a nie płacić na gnoja Te prawo jest chore
Kosmita (2016.03.20)

info

10  
  3
posadzic mozna ciebie dziw. .ko
Kasia245 (2016.03.20)
tego golfa nawet korkuć nie weźmie
(2016.03.20)

info

2  
  0
Tak się bawi, tak się bawi Tolkmickooooo
(2016.03.20)

info

2  
  5
porostu patologia i tyle. jak ktoś jest głupi to głupi będzie. pijak jeden. .jak ktoś jeździ golfem i bez badań technicznych i do tego ma zakaz prowadzenia kwalifikuje się tylko do samouniecystwienia. .. kwestia czasu. .. aby tylko komuś krzywdy nie zrobił. .. baran jeden
Lolekibolek (2016.03.20)

info

8  
  0
to w tolkmicku nie ma posterunku policji ? i trzeba wozić do Eg. PiS to szybko zmieni, bo obiecał dofinansowanie policji, by obywatelom żyło się bezpieczniej. Czekamy. na spełnienie obietnic.
(2016.03.20)

info

4  
  2
Obiecanki cacanki a lud się cieszy z obietnic, które nic nie kosztują.
(2016.03.20)

info

1  
  0
należy napisać imię i nazwisko i oczywiście zdjęcie zamieścić publicznie, ciekawe czy dalej taki mądry będzie, szkoda naszego czasu nawet na pisanie komentarza ale cóż. .. współczuje rodzicom tego durnia
achnocóż (2016.03.20)