UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

należy napisać imię i nazwisko i oczywiście zdjęcie zamieścić publicznie, ciekawe czy dalej taki mądry będzie, szkoda naszego czasu nawet na pisanie komentarza ale cóż. .. współczuje rodzicom tego durnia

achnocóż

Anuluj