UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
należy napisać imię i nazwisko i oczywiście zdjęcie zamieścić publicznie, ciekawe czy dalej taki mądry będzie, szkoda naszego czasu nawet na pisanie komentarza ale cóż. .. współczuje rodzicom tego durnia
achnocóż