UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
to w tolkmicku nie ma posterunku policji ? i trzeba wozić do Eg. PiS to szybko zmieni, bo obiecał dofinansowanie policji, by obywatelom żyło się bezpieczniej. Czekamy. na spełnienie obietnic.
to w tolkmicku nie ma posterunku policji ? i trzeba wozić do Eg. PiS to szybko zmieni, bo obiecał dofinansowanie policji, by obywatelom żyło się bezpieczniej. Czekamy. na spełnienie obietnic.