UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

to w tolkmicku nie ma posterunku policji ? i trzeba wozić do Eg. PiS to szybko zmieni, bo obiecał dofinansowanie policji, by obywatelom żyło się bezpieczniej. Czekamy. na spełnienie obietnic.


Anuluj