UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
porostu patologia i tyle. jak ktoś jest głupi to głupi będzie. pijak jeden. .jak ktoś jeździ golfem i bez badań technicznych i do tego ma zakaz prowadzenia kwalifikuje się tylko do samouniecystwienia. .. kwestia czasu. .. aby tylko komuś krzywdy nie zrobił. .. baran jeden
Lolekibolek