Wybrany wątek opinii

Posadzić gnoja na 5 lat i będzie git, przynajmniej przez ten czas.
katnapijaków (2016.03.20)
posadzic mozna ciebie dziw. .ko
Kasia245 (2016.03.20)
kasiu ten patol to twój chłopak?
pikolo (2016.03.21)
Powrót do komentarzy