Wybrany wątek opinii
należy napisać imię i nazwisko i oczywiście zdjęcie zamieścić publicznie, ciekawe czy dalej taki mądry będzie, szkoda naszego czasu nawet na pisanie komentarza ale cóż. .. współczuje rodzicom tego durnia
Do moderacji
Odpowiedz
3
1
to podaj swoje imie i nazwisko jak taki cwaniak jestes pisac a baran to twoj stary
Do moderacji
Odpowiedz
1
7
co boli? ja nie odstawiam numerów, patologia boli. .. kasiu. ..
Do moderacji
Odpowiedz
6
0