Wybrany wątek opinii

należy napisać imię i nazwisko i oczywiście zdjęcie zamieścić publicznie, ciekawe czy dalej taki mądry będzie, szkoda naszego czasu nawet na pisanie komentarza ale cóż. .. współczuje rodzicom tego durnia
achnocóż (2016.03.20)
to podaj swoje imie i nazwisko jak taki cwaniak jestes pisac a baran to twoj stary
Kasia245 (2016.03.20)
co boli? ja nie odstawiam numerów, patologia boli. .. kasiu. ..
ahaha (2016.03.20)
Powrót do komentarzy