18
20.03.2016

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
to podaj swoje imie i nazwisko jak taki cwaniak jestes pisac a baran to twoj stary
Kasia245 (2016.03.20)
co boli? ja nie odstawiam numerów, patologia boli. .. kasiu. ..
ahaha (2016.03.20)
kasia sypiesz się
(2016.03.20)
miał inne czyny? to znaczy że on jaki bohater czy co? wywtępki, wykroczenia, przestępstw a NIE czyny
(2016.03.21)

info

4  
  0
kasiu ten patol to twój chłopak?
pikolo (2016.03.21)
takie odpowiedzi broniące typu twoja stara itp są poniżej 2 klasy szkoły podstawowej. tylko patologia w najlepszym poziomie tak potrafi. ..
uraburabura (2016.03.21)
zygammmmm
(2016.03.21)

info

0  
  0
do tego, który napisał, że facet był pijany i nie wiedział, co robi, Nieprawda! Czasami się napiję i naprawdę wiem, co robię, tylko włącza się brawura, która namawia mnie, by poszarżować, ale zawsze wiem, że wypiłem. Mogę to zlekceważyć i "pojechać po bandzie" ale mam świadomość ryzyka. Co innego na drugi dzień. Jest "niepamięć wsteczna" ale to jest drugi dzień. Już po fakcie. Tego nie można łączyć, drugi dzień nie usprawiedliwia tego pierwszego.
(2016.03.21)

info

0  
  0