UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

.. .i niezdrowe. Zima zmierza ku końcowi temperatury dodatnie utworzą smog który opanuje miasto i trudno będzie oddychać. Zachorowalność na choroby płuc w mieście jest najwyższe w kraju. No ale co tam. ..


Anuluj