UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
dlaczego POLICJA nie przyjedzie na ulicę Żyrardowską tu kierowcy notorycznie zastawiają i tak wąski chodnik, a piesi muszą chodzić po drodze!
dlaczego POLICJA nie przyjedzie na ulicę Żyrardowską tu kierowcy notorycznie zastawiają i tak wąski chodnik, a piesi muszą chodzić po drodze!