UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

dlaczego POLICJA nie przyjedzie na ulicę Żyrardowską tu kierowcy notorycznie zastawiają i tak wąski chodnik, a piesi muszą chodzić po drodze!


Anuluj