37
29.02.2016

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
W ogóle po co karetki skoro do lekarza czeka się dwa lata to po wypadku też można przyjść do szpitala lub przyjechać taxi.
(2016.03.01)

info

1  
  0
To oddaj lejce jak nie dajesz rady.
(2016.03.02)
Do zera ... Juz to widzę
(2016.03.02)
Nie jestem kierowca .widzialam ten wypadek bylam w cieszkim szoku dlugi czas mialam ten wypadek w oczach .bez apelacyjnie winien kierowca karetki .Mlody chlopak mial by poniesc kare bzdura nie on popełnił wykroczenie A uwazam ze poniósł osobistą tragedię.
spryciula (2016.03.02)

info

2  
  1
Chcialam dodac zdaza się że te uprzywilejowane samochody uzywaja sygnałów po to by wyniknąć stania w tak zwanych korkach i swiatlach.
spryciula (2016.03.02)

info

1  
  0
A jak by to była zamiast karetki limuzyna pana Andrzeja Dudy to chłopak od hondy juz by siedział na halickiej...
solidarność (2016.03.08)

info

1  
  0
bledne myslenie kolego poczytaj troche innych komentarzy i dojdz do wnioskow, ewidentna wina kierowcy karetki
dsad (2016.06.18)