A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
W ogóle po co karetki skoro do lekarza czeka się dwa lata to po wypadku też można przyjść do szpitala lub przyjechać taxi.
To oddaj lejce jak nie dajesz rady.
Do zera
... Juz to widzę
Nie jestem kierowca .widzialam ten wypadek bylam w cieszkim szoku dlugi czas mialam ten wypadek w oczach .bez apelacyjnie winien kierowca karetki .Mlody chlopak mial by poniesc kare bzdura nie on popełnił wykroczenie A uwazam ze poniósł osobistą tragedię.
Chcialam dodac zdaza się że te uprzywilejowane samochody uzywaja sygnałów po to by wyniknąć stania w tak zwanych korkach i swiatlach.
A jak by to była zamiast karetki limuzyna pana Andrzeja Dudy to chłopak od hondy juz by siedział na halickiej...
bledne myslenie kolego poczytaj troche innych komentarzy i dojdz do wnioskow, ewidentna wina kierowcy karetki