Wybrany wątek opinii

Pierd***nie...nikt mi nie zabroni słuchać głośno muzyki w aucie...tak jak głuchym lub niedosłyszącym prowadzić...jak już się zapieprza tą karetką to warto brać poprawkę na to iż nie każdy usłyszy sygnał...bo jak już nie raz zauważyłem - policja jedzie z jednej strony,straż z drugiej i *&$j wie z której mam się ich spodziewać...
frc (2016.02.29)
To oddaj lejce jak nie dajesz rady.
(2016.03.02)
Powrót do komentarzy