UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W ogóle po co karetki skoro do lekarza czeka się dwa lata to po wypadku też można przyjść do szpitala lub przyjechać taxi.
W ogóle po co karetki skoro do lekarza czeka się dwa lata to po wypadku też można przyjść do szpitala lub przyjechać taxi.