UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Nie jestem kierowca .widzialam ten wypadek bylam w cieszkim szoku dlugi czas mialam ten wypadek w oczach .bez apelacyjnie winien kierowca karetki .Mlody chlopak mial by poniesc kare bzdura nie on popełnił wykroczenie A uwazam ze poniósł osobistą tragedię.
spryciula