UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie jestem kierowca .widzialam ten wypadek bylam w cieszkim szoku dlugi czas mialam ten wypadek w oczach .bez apelacyjnie winien kierowca karetki .Mlody chlopak mial by poniesc kare bzdura nie on popełnił wykroczenie A uwazam ze poniósł osobistą tragedię.

spryciula

Anuluj