Wybrany wątek opinii
Wychodzi na to ze pojęcie ,,pojazd uprzywilejowany,, nie powinno istnieć w kodeksie ruchu drogowego. Bo jaki jest tego sens jeśli w przypadku kolizji czy wypadku kierowca ponosi odpowiedzialność nie ważne że prowadził pojazd uprzywilejowany. Nie bronię nikogo ale to jakiś absurd. Niech stoją na światłach i w korkach jak inni
Do moderacji
Odpowiedz
33
48
Bo jeśli karetka jedzie na sygnale, to może WARUNKOWO wjechać na czerwonym świetle, a nie czekać na zmianę. Warunkowo tzn. że musi się upewnić czy wjeżdżając nie spowoduje zagrożenia, a nie pędzić na oślep. ..
Do moderacji
Odpowiedz
49
9
bledne myslenie kolego poczytaj troche innych komentarzy i dojdz do wnioskow, ewidentna wina kierowcy karetki
Do moderacji
Odpowiedz
0
0