Wybrany wątek opinii

Wychodzi na to ze pojęcie ,,pojazd uprzywilejowany,, nie powinno istnieć w kodeksie ruchu drogowego. Bo jaki jest tego sens jeśli w przypadku kolizji czy wypadku kierowca ponosi odpowiedzialność nie ważne że prowadził pojazd uprzywilejowany. Nie bronię nikogo ale to jakiś absurd. Niech stoją na światłach i w korkach jak inni
(2016.02.29)
Bo jeśli karetka jedzie na sygnale, to może WARUNKOWO wjechać na czerwonym świetle, a nie czekać na zmianę. Warunkowo tzn. że musi się upewnić czy wjeżdżając nie spowoduje zagrożenia, a nie pędzić na oślep. ..
Kierowca_elblag (2016.02.29)
bledne myslenie kolego poczytaj troche innych komentarzy i dojdz do wnioskow, ewidentna wina kierowcy karetki
dsad (2016.06.18)
Powrót do komentarzy