A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
widziałam ten wypadek. Kierowca karetki jechał mega szybko, nie zachował ostrożności
do broniących kierowcy z karetki: piszecie ze jak np. mnie będą kiedyś ratować to będę chciał aby wlasnie taki kierowca do mnie jechal? czy wy jesteście nienormalni? gdy będę potrzebowal pomocy to raczej będę chciał aby kierowca karetki do mnie dojechal, wogole dojechal. ten niestety swoja jazda raczej nie zdazyl uratować wisielca. jak to mowi przysłowie "spiesz się powoli" jazada bez trzymanki na pelnym gazie bez zwracania uwagi na innych uczestnikow ruchu konczy się wlasnie tak ze zabija się kogos nprzypadkowego i nie dojezdza się na miejsce wezwania do potrzebującego. dlatego nie chciałbym aby taki kierowca jechal udzielać mi pomocy bo moglbym przez niego wykitować ja i inne osoby postronne.
Kierowcy karetek pamiętajcie to nazwisko pani prokurator
+ nazwiska biegłych podczas jazdy na wezwanie do tych nazwisk zwracać szczególną uwagę na przepisy ruchu drogowego i pamiętajcie że włączenie sygnału nic wam nie da jak przypadkiem jakiś. .. .. w was przywali lub wy w niego. A tak swoją drogą to ciekawe którego z Elbląskich prominentów synem jest kierowca hondy
Racja nogę z gazu i szczególnej ostrożności, gdy słychać pojazd na sygnale. A jakby to jechali do Waszej rodziny lub znajomych i doszłoby do takiej lub podobnej sytuacji?Z tego co mi wiadomo człowiek nie przeżył co do Niego pogotowie jechało!
Jechal szybko bo ktos potrzebowal jego pomocy.Niestety jej nie otrzymal !!!!
A czy wy ustepujecie pierszestwa karetce jadacej na sygnale?Po co im ustępować?w razie kolizji powiesz ze jechal szybko i nie bedzie twoja wina.a to ze ktos przez ciebie nie otrzymał pomocy to przeciez nieważne! !!mial pecha tak? ???Super jest wasz tok myslenia!!!!
Po to karetka ma donosny sygnal ze slychac z kilometra zebys mogl zorientowac sie gdzie ona jedzie i ja przepuscic!!!No ale jak rozkrecisz muzyke na maksa ze blachy z samochodu odpadaja to jak masz slyszec ze jedzie cos na sygnale! !!!
Niech wszyscy komentujący zauważą że honda przejechała jeden pas zanim karetka się na nią nadziała więc młody mógł naprawdę się zamotać i nie widzieć ani słyszeć karetki, natomiast zawodowy kierowca karetki powinien zauważyć że coś tam mu się z przodu przesuwa nawet jeżeli nie powinno.
Kierowca karetki : 1.Jechał bezmyślnie łamiąc przepisy 2.Spowodował wypadek 3.Zabił człowieka 4.I NAJWAŻNIEJSZE- Nie dojechał do potrzebującego na wezwanie. To do tych cymbałów co piszą że "jakby taK do ciebie jechał. .. ". No to niech tak do ciebie jedzie matole jeden z drugim i nie dojedzie.
Czy już wcześniej nie pisałem że prawdopodobnie będzie wspòłwina? Po pierwsze bo to ostatnio "modne", po drugie przepisy ruchu drogowego są tak skonstruowane że można je interpretować na 100 sposobòw, po trzecie jeden przepis zaprzecza drugiemu a po 4 wspòłwina to mniej pracy dla dochodzeniòwki.